Prodej sýpky s obytným domem v obci Ktiš - Pila.

Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
1 500 000 Kčvčetně právního servisu, advokátní úschovy a provize RK
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji zajímavý objekt bývalé sýpky (špejcharu) s obytným domem na okraji obce Ktiš – Pila. V katastru nemovitostí vedeno jako průmyslový objekt s číslem popisným.

Ktiš obklopují vysoké vrchy a hluboké lesy a najdeme ji na hranici CHKO Blanský les. Blanský les je širší podhůří Šumavy a představuje pozoruhodně zachovalý krajinný celek. Pokud hledáte přírodu a prostředí, které je zatím jen málo narušeno negativními vlivy lidské činnosti, tak toto místo tomu odpovídá.

Nemovitost, která nabízí podnikatelské či investiční příležitosti, není v dobrém stavu a je nutná její celková rekonstrukce. Tvoří ji dva objekty – bývalá sýpka o velikosti zastavěné plochy cca 230 m² a dům se zastavěnou plochou cca 170 m², který byl využíván k bydlení. Sýpka je podsklepená, má dvě podlaží a podkroví. V domě, který má tři podlaží, byly bytové jednotky o dispozicích 4+1, 3+1 a 1+1 s celkovou podlahovou plochou cca 220 m². Do objektu je zavedena elektřina a je napojen na obecní vodovod. Vytápění zajišťovala kamna na tuhá paliva. K dispozici je zemní plyn, který je na hranici pozemku. Odpad je vyřešen pomocí jímky. K objektu vede obecní komunikace.

Ktiš je malebné místo s cca 520 obyvateli. Leží 19 km od Prachatic a 22 km od Českého Krumlova. K občanské vybavenosti patří mateřská a základní škola (pětiletá malotřídka), dva obchody s potravinami a se smíšeným zbožím, pošta, lékař, kulturní dům, autobusové spojení. A hlavně si místo oblíbíte pro okolní krásnou přírodu. Obcí vede cyklotrasa a jižně od Ktiše (1,2 km) se nachází přírodní koupaliště s čistou vodou a pěknými travnatými a písčitými plážemi. Ktišský rybník je oblíbený i mezi rybáři.

Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučuji osobní prohlídku. 

Adresa:
Ktiš 29
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina u nemovitosti:
230 v, 400 v
Kanalizace:
Jímka
Vodovod:
Dálkový vodovod
Infrastruktura:
Škola, Školka, Pošta, Obecní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
Výbava:
Sklep, Garáž
Makléřka:
realitní makléř: Romana Freyová
Romana Freyová
telefon: 727 878 022
romana.freyova@etapareality.cz
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 54' 34.068"N, 14° 07' 56.288"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
   
Sdílet na sociálních sítích